DLA KOGO?

Program Autilius Wspólna Uwaga stworzony został z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym, ale bez problemu może być wykorzystywany również w pracy ze starszymi dziećmi.

Autilius Wspólna Uwaga dostępny jest w trzech wersjach:

Wersja domowa

Stworzona z myślą o rodzicach. Przeznaczona jest do użytku domowego i pozwala na ułożenie spersonalizowanej planszy z grami dla jednego dziecka.

 

Plansza z grami dla jednego dziecka.

Wersja dla terapeutów

Przeznaczona dla terapeutów pracujących z wieloma dziećmi. Licencja programu umożliwia tworzenie spersonalizowanych plansz dla każdego z małych użytkowników.

 

Profile użytkowników.

Wersja premium

Wersja Premium to narzędzie dla nowoczesnych ośrodków terapeutycznych. Specjalistyczne stanowisko komputerowe zaprojektowane z myślą o potrzebach dzieci z autyzmem wyposażone jest w ekran dotykowy, kamerę oraz system regulowania wysokości. Autilius Premium przeznaczony jest do pracy z wieloma dziećmi. Zakup tej wersji obejmuje usługę wdrożenia i przeszkolenia kadry, która będzie korzystała ze stanowiska.

Stanowisko komputerowe.

 

Czytaj dalej: Wymagania techniczne


Strona www.autilius.pl korzysta z plików cookies. Więcej informacji na temat sposobu wykorzystywania plików cookies można znaleźć w Polityce prywatności .

Close
Powrót na górę