Autilius w gronie najbardziej innowacyjnych firm

2015-12-15
poprzednia strona

Chcesz otrzymywać informacje o najnowszych artykułach? Zapisz się na newsletter!

Miło nam poinformować, że firma Autilius została doceniona przez kapitułę i organizatorów VII edycji konkursu "Innowator Mazowsza" .

Tegoroczną edycję konkursu zdominowały nowości w branży medycznej. W kategorii Młoda Innowacyjna Firma kapituła przyznała I miejsce spółce Warsaw Genomics za antynowotworowe testy genetyczne, II miejsce otrzymała firma AUTILIUS za program do terapii dzieci z autyzmem , natomiast III miejsce otrzymała firma Oktawave Sp. z o.o. za narzędzie IT – chmurę obliczeniową. W tej kategorii przyznano również wyróżnienie firmie SiDLY Sp. z o.o. za opaski medyczne do pomiaru ważnych parametrów życiowych.

Innowator Mazowsza to konkurs organizowany przez Samorząd Województwa Mazowieckiego od 2008 r. Ideą Konkursu jest kształtowanie postaw proinnowacyjnych w regionie, a przez to przyspieszenie rozwoju i wzrostu konkurencyjności przedsiębiorstw. „Innowator Mazowsza” to na Mazowszu jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień nowatorskich rozwiązań w biznesie i nauce.

Miło nam poinformować, że firma Autilius została doceniona przez kapitułę i organizatorów VII edycji konkursu "Innowator Mazowsza"